Narzędzia osobiste
Jesteś w: Start / Konferencje, szkolenia, wydarzenia / Szkolenie w Raciborzu

Szkolenie w Raciborzu


Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii zaprasza 15 kwietnia 2011 r. na bezpłatne szkolenie „Efektywne i przyjazne wykorzystanie energii w budynkach. Jak poprawić jakość powietrza lokalnie i globalnie?”, które odbędzie się w Raciborzu (Hotel Polonia, Plac Dworcowy 16).


Celem spotkania jest doskonalenie wiedzy i wdrażanie zarządzania energią i środowiskiem w obiektach samorządów terytorialnych. Szkolenie z zakresu termomodernizacji i wykorzystania odnawialnych źródeł energii jest adresowane w szczególności do administratorów budynków użyteczności publicznej oraz właścicieli budynków, a także wszystkich osób zainteresowanych problematyką. 
Atrakcyjność spotkania podniesie możliwość poznania praktycznych doświadczeń sporządzania i weryfikacji audytów energetycznych/remontowych, przedstawimy również najczęściej popełniane błędy. Przedstawimy również możliwości pozyskiwania środków na termomodernizację obiektów. 


Każdy z uczestników spotkania otrzyma komplet materiałów szkoleniowych:

  • materiały szkoleniowe zawierające prezentacje prelegentów,
  • poradnik „Zarządzanie energią i środowiskiem w budynkach użyteczności publicznej”,
  • broszurę „Oszczędzaj energię i środowisko”,
  • płytę CD z poradnikami FEWE. 


Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia i przesłanie go do dnia 14 kwietnia 2011 r. mailem: a.bogusz@fewe.pl; faxem 32 203 51 14 lub na adres: Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii, ul. Rymera 3/4, 40-048 Katowice.Program spotkania >>>

Formularz zgłoszeniowy >>>

Materiały szkoleniowe >>>