Narzędzia osobiste
Jesteś w: Start / Konferencje, szkolenia, wydarzenia / Szkolenie w Nowym Targu

Szkolenie w Nowym Targu


Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii zaprasza 29 marca 2011 r. na bezpłatne szkolenie „Jak sporządzić i wdrażać plan energetyczny w gminie?”, które odbędzie się w Nowym Targu w Hotelu Skalny Dworek przy ul. Krakowskiej 7 a.


11 marca 2010 r. weszła w życie Ustawa z dnia 8 stycznia 2010 r. o zmianie ustawy - Prawo energetyczne, w świetle której władze gmin powinny mieć do marca 2012 r. opracowany "Projekt założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe”.

Głównym celem spotkania jest pogłębienie świadomości w zakresie planowania energetycznego, dostarczenie podstawowych wiadomości na temat planowania energetycznego w gminach, wprowadzenie w praktyczne aspekty sporządzania planów energetycznych, a także dostarczenie gminom informacji pozwalających na ograniczenie kosztów związanych ze sporządzeniem planu energetycznego.

Na spotkanie serdecznie zapraszamy decydentów, specjalistów z samorządów terytorialnych, osoby odpowiedzialne za planowanie energetyczne w gminach oraz wszystkich zainteresowanych ww. tematyką.


Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia i przesłanie go do dnia 28 marca 2011 r. mailem: a.bogusz@fewe.pl; faxem: 32 203 51 14 lub na adres: Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii, ul. Rymera 3/4, 40-048 Katowice.  


Każdy z uczestników spotkania otrzyma komplet materiałów szkoleniowych:
- materiały szkoleniowe zawierające prezentacje prelegentów,
- poradniki – m.in. „Praktyczne aspekty planowania energetycznego w gminach”,
- broszurę „Oszczędzaj energię i środowisko”,
- płytę CD z poradnikami FEWE.Program spotkania >>>
Formularz zgłoszeniowy >>>
Materiały szkoleniowe >>>