Narzędzia osobiste
Jesteś w: Start / Konferencje, szkolenia, wydarzenia / Szkolenie w Lesznie, 9 listopad 2010 r.

Szkolenie w Lesznie, 9 listopad 2010 r.


Prezydent Miasta Leszna oraz Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii zapraszają na szkolenie pn. EFEKTYWNE I PRZYJAZNE WYKORZYSTANIE ENERGII W BUDYNKACH. JAK POPRAWIĆ JAKOŚĆ POWIETRZA LOKALNIE I GLOBALNIE?, które odbędzie się dnia 9 listopada 2010 r. w godzinach od 10.00 do 14.00 w Lesznie - sala konferencyjna w Ratuszu (Rynek)

Celem spotkania jest doskonalenie wiedzy i wdrażanie zarządzania energią i środowiskiem w obiektach samorządów terytorialnych. Szkolenie z zakresu termomodernizacji i wykorzystania odnawialnych źródeł energii jest adresowane w szczególności do administratorów budynków użyteczności publicznej oraz właścicieli budynków, a także do przedstawicieli władz samorządowych. 

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia i przesłanie go do dnia 5 listopada 2010 r. mailem: a.bogusz@fewe.pl; faxem 32 203 51 14 lub na adres: Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii, ul. Rymera 3/4, 40-048 Katowice.

Szkolenie jest bezpłatne.

KAŻDY Z UCZESTNIKÓW SPOTKANIA OTRZYMA KOMPLET MATERIAŁÓW SZKOLENIOWYCH (materiały szkoleniowe zawierające prezentacje prelegentów, poradniki – m.in. „Praktyczne aspekty planowania energetycznego w gminach”, „Oszczędzaj energię i środowisko”).

Szczegółowych informacji na temat szkolenia udzielają: Anna Bogusz, a.bogusz@fewe.pl; tel. 32 203 51 14 oraz Anna Poloch, os@leszno.pl; tel. 65 529 81 85

Serdecznie zapraszamy!

 

Program spotkania >>>

Formularz zgłoszeniowy >>>

Materiały szkoleniowe >>>