Narzędzia osobiste
Jesteś w: Start / Konferencje, szkolenia, wydarzenia / Szkolenie w Krakowie

Szkolenie w Krakowie


Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii zaprasza 21 września 2010 r. na bezpłatne szkolenie „Jak sporządzić i wdrażać plan energetyczny w gminie?", które odbędzie się w Krakowie w Śródmiejskim Ośrodku Kultury przy ul. Mikołajskiej 2.

11 marca 2010 r. weszła w życie Ustawa z dnia 8 stycznia 2010 r. o zmianie ustawy - Prawo energetyczne, w świetle której władze gmin powinny mieć opracowany "Projekt założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe”.

Celem spotkania jest pogłębienie świadomości w zakresie planowania energetycznego, dostarczenie podstawowych wiadomości na temat planowania energetycznego w gminach, wprowadzenie w praktyczne aspekty sporządzania planów energetycznych, a także dostarczenie gminom informacji pozwalających na ograniczenie kosztów związanych ze sporządzeniem planu energetycznego.

KAŻDY Z UCZESTNIKÓW SPOTKANIA OTRZYMA KOMPLET MATERIAŁÓW SZKOLENIOWYCH (materiały szkoleniowe zawierające prezentacje prelegentów, poradniki – m.in. „Praktyczne aspekty planowania energetycznego w gminach”, „Oszczędzaj energię i środowisko”.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie formularza zgłoszenia do dnia 23 września 2010 r. Zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy.

Do pobrania: 

Program szkolenia >>>
Formularz zgłoszeniowy >>>
Materiały szkoleniowe >>>