Narzędzia osobiste
Jesteś w: Start / Konferencje, szkolenia, wydarzenia / Szkolenie

Szkolenie


Szanowni Państwo,

Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii zaprasza na bezpłatne szkolenie „Efektywne i przyjazne wykorzystanie energii w budynkach. Jak poprawić jakość powietrza lokalnie i globalnie?” które odbędzie się 29 września 2009 r. w Katowicach w budynku Euro-Centrum Sp. z o.o. przy ul. Ligockiej 103.

Szkolenie jest organizowane w ramach projektu edukacyjnego „Doskonalenie poziomu edukacji w samorządach terytorialnych w zakresie zrównoważonego gospodarowania energią i ochrony klimatu ziemi” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

Celem spotkania jest doskonalenie wiedzy i wdrażanie zarządzania energią i środowiskiem w obiektach samorządów terytorialnych. Szkolenie z zakresu termomodernizacji i wykorzystania odnawialnych źródeł energii jest adresowane w szczególności do administratorów budynków użyteczności publicznej oraz właścicieli budynków, a także wszystkich osób zainteresowanych problematyką.

Atrakcyjność spotkania podniesie możliwość poznania praktycznych doświadczeń sporządzania i weryfikacji audytów energetycznych/remontowych, które zostaną przedstawione przez audytora i weryfikatora. Będzie również istniała możliwość poznania kulis powstawania jedynego na Śląsku użytkowego budynku energooszczędnego.


Program spotkania >>>

Karta zgłoszenia uczestnictwa >>>

Materiały szkoleniowe >>>