Narzędzia osobiste
Jesteś w: Start / Konferencje, szkolenia, wydarzenia

Konferencje, szkolenia, wydarzenia

Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii zaprasza 15 kwietnia 2011 r. na bezpłatne szkolenie „Efektywne i przyjazne wykorzystanie energii w budynkach. Jak poprawić jakość powietrza lokalnie i globalnie?”, które odbędzie się w Raciborzu (Hotel Polonia, Plac Dworcowy 16)

Zobacz szczegóły >>>


Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii zaprasza 29 marca 2011 r. na bezpłatne szkolenie „Jak sporządzić i wdrażać plan energetyczny w gminie?”, które odbędzie się w Nowym Targu w Hotelu Skalny Dworek przy ul. Krakowskiej 7 a.

Zobacz szczegóły >>>


Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii zaprasza 10 lutego 2011 r. na bezpłatne szkolenie "Portale informacyjno-edukacyjne w samorządach terytorialnych. Ocena projektów dot. OZE w programie Retscreen", które odbędzie się w Gdańsku w Hotelu Qubus, ul. Chmielna 47/52, sala B.

Zobacz szczegóły >>> 


Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii zaprasza 8 lutego 2011 r. na bezpłatne szkolenie "Portale informacyjno-edukacyjne w samorządach terytorialnych. Ocena projektów dot. OZE w programie Retscreen", które odbędzie się w Warszawie w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym WILCZA, ul. Wilcza 9, sala E.

Zobacz szczegóły >>>


Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii zaprasza 8 grudnia 2010 r. na bezpłatne szkolenie "Portale informacyjno-edukacyjne w samorządach terytorialnych. Ocena projektów dot. OZE w programie Retscreen", które odbędzie się w Bielsku-Białej w Hotelu na Błoniach, ul. Pocztowa 39. 

SZKOLENIE ODWOŁANE Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD ORGANIZATORA!
NOWY TERMIN: 26 STYCZEŃ 2011

Zobacz szczegóły >>>


Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii zaprasza 26 listopada 2010 r. na bezpłatne szkolenie „Jak sporządzić i wdrażać plan energetyczny w gminie?”, które odbędzie się w Rzeszowie w Hotelu Hubertus przy ul. Mickiewicza 5 w Sali Konferencyjnej Dużej

Zobacz szczegóły >>>


Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii oraz Urząd Miasta Leszna zapraszają 9 listopada 2010 r. na bezpłatne szkolenie „Efektywne i przyjazne wykorzystanie energii w budynkach. Jak poprawić jakość powietrza lokalnie i globalnie?", które odbędzie się w Lesznie w sali konferencyjnej w Ratuszu (Rynek).

Zobacz szczegóły >>>


Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii zaprasza 24 września 2010 r. na bezpłatne szkolenie „Efektywne i przyjazne wykorzystanie energii w budynkach. Jak poprawić jakość powietrza lokalnie i globalnie?”, które odbędzie się w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu (Plac Powstańców Warszawy 1, sala 1221).

Zobacz szczegóły >>>


Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii zaprasza 21 września 2010 r. na bezpłatne szkolenie „Jak sporządzić i wdrażać plan energetyczny w gminie?”, które odbędzie się w Krakowie w Śródmiejskim Ośrodku Kultury przy ul. Mikołajskiej 2.

Zobacz szczegóły >>>


Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii oraz Urząd Miasta Świętochłowice zapraszają 8 czerwca 2010 r. na bezpłatne szkolenie „Jak sporządzić i wdrażać plan energetyczny w gminie?", które odbędzie się w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach przy Placu Juliusza Krauzego 1.

Uwaga! Zmiana terminu szkolenia! Szkolenie odbędzie się 17 czerwca 2010 r. w sali sesyjnej Urzędu Miasta Świętochłowice (ul. Katowicka 54) w godz. od 12.00 do 16.30.

Zobacz szczegóły >>>


Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii, Instytut Techniki Cieplnej oraz Instytut Elektroenergetyki i Sterowania Układów Politechniki Śląskiej mają zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję pt. „Aktywizacja gminy za pomocą innowacyjnej energetyki rozproszonej”, która odbędzie się w dniach 27-28 maja 2010 r. w Gliwicach w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej (ul. Konarskiego 18B, sala konferencyjna C).

Zobacz szczegóły >>>


Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii oraz Urząd Miasta Katowice serdecznie zapraszają na szkolenie „Aspekty prawne i obowiązki samorządów terytorialnych w zakresie planowania energetycznego", które odbędzie się 26 maja 2010 r. w sali sesyjnej (p. 209) Urzędu Miasta w Katowicach przy ul. Młyńskiej 4.

Zobacz szczegóły >>>


Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii oraz Urząd Miasta Częstochowa zapraszają 11 maja 2010 r. na bezpłatne szkolenie „Jak sporządzić i wdrażać plan energetyczny w gminie?", które odbędzie się w Częstochowie w sali sesyjnej Urzędu Miasta Częstochowa przy ul. Śląskiej 11/13.

Zobacz szczegóły >>>


Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii zaprasza 26 marca 2010 r. na bezpłatne szkolenie „Efektywne i przyjazne wykorzystanie energii w budynkach. Jak poprawić jakość powietrza lokalnie i globalnie?. Ocena projektów dot. OZE w programie RetScreen”, które odbędzie się w Katowicach w Qubus Hotel Prestige, ul. Uniwersytecka 13, sala Turkusowa III.

Zobacz szczegóły >>>


Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii, Starostwo Powiatowe w Bieruniu oraz Stowarzyszenie Rozwoju Zawodowego Śląska i Małopolski zapraszają 19 marca 2010 r. na bezpłatne szkolenie „Efektywne i przyjazne wykorzystanie energii w budynkach. Jak poprawić jakość powietrza lokalnie i globalnie?”, które odbędzie się w Bieruniu w Zajeździe Jajosty, ul. Bojszowska 214.

Zobacz szczegóły >>>


Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii oraz Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego zapraszają 12 marca 2010 r. na bezpłatne szkolenie „Jak sporządzić i wdrażać plan energetyczny w gminie?", które odbędzie się w Opolu w sali konferencyjnej Ostraszek Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego przy ul. Piastowskiej 14.

Zobacz szczegóły >>>


Koalicja Klimatyczna, Fundacja Aeris Futuro oraz Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii zapraszają 24 listopada 2009 r. do udziału w konferencji „Efektywność energetyczna i planowanie energetyczne w gminie jako instrumenty polityki klimatycznej”, która odbędzie się w Poznaniu w czasie Międzynarodowych Targów Ekologicznych POLEKO 2009. Udział jest bezpłatny.

Zobacz szczegóły >>>


Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii zaprasza na bezpłatne szkolenie „Efektywne i przyjazne wykorzystanie energii w budynkach. Jak poprawić jakość powietrza lokalnie i globalnie?” które odbędzie się 29 września 2009 r. w Katowicach w budynku Euro-Centrum Sp. z o.o. przy ul. Ligockiej 103. 

Zobacz szczegóły >>>


W dniach 15-16 czerwca 2009 r. w Częstochowskim Parku Przemysłowym odbyła się konferencja "Zrównoważony rozwój energetyczny miast ZREM 2009. Polityka Unii Europejskiej i Polski - nowe wyzwania". Konferencja została objęta patronatem Wicepremiera Waldemara Pawlaka, Rektora Politechniki Częstochowskiej Marię Nowicką-Skowron oraz Prezydenta Miasta Częstochowy Tadeusza Wronę.

Zobacz szczegóły oraz pobierz materiały konferencyjne >>>